Yeni iPhone 2019 piyasaya çıkış tarihi ve özellikler söylentiler
0

2019’un sonlarına doğru iPhone’nun yeni modellerini piyasaya çıkaracağı bekleniyor. iPhone 11, iPhone XI yayınlanma tarihi, tasarım değişiklikleri,yeni özelikleri, fiyatı ve teknik özellikleri önceden tahmin ediyoruz.

2019 iPhone’un piyasaya sürülmesine yaklaşık beş ay var ve söylenti değirmeni çılgına dönüyor.  Bu makalede, yeni el cihazının piyasaya çıkış tarihini, tasarım değişikliklerini, yeni özellikleri, teknik özellikleri ve fiyatı tartışıp tahmin ederek bir sonraki amiral gemisi iPhone’a bakacağız.

Apple, katlanabilir iPhone patentini sunarken, daha fazla kare tasarımlı üç mercekli bir kameraya işaret ediyor.  Ve ayrıca patent faaliyeti düşük kan şekeri konusunda tespit edecek bir teknoloji sunacağa benziyor.

2019 iPhone XR güncellemesine ve 5G iPhone söylentilerine bakalım.  Mevcut ürün yelpazesiyle ilgili tavsiyelerde bulunmak isterseniz, iPhone satın alma klavuzumuza ve en iyi iPhone fırsatlarını inceleyin.

Yeni iPhone XR ne zaman piyasaya sürülecek? En muhtemel cevap en basit olanıdır: XR 2 muhtemelen orijinal modelden bir yıl sonra Eylül 2019’da ilan edilecek ve daha sonra Eylül veya Ekim aylarında satışa sunulacak gibi görünüyor.  

İPhone XS’nin çoğu özelliğini korumak, ancak son teknoloji ürünü 5.8in OLED ekranını daha basit bir 6.1in LCD panel ile değiştirmek anlamına gelen orijinal iPhone XR için; evet, bu daha büyük bir ekran, ancak OLED daha siyah bir tasarıma sahip olacağa benziyor. Genel olarak daha fazla renk seçeneği ve arkadaki bir çift mercek kamerası beklenen özelliklerinden görülüyor.  

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X