Yeni Iphone Telefon Teknolojisi
0

Yeni nesil üç Iphone telefon birkaç ay önce tanıtıldı.  Teknolojik gelişmeler gösteriyor ki hızlıca uzay teknolojisine giriş yapıyoruz.  Katlanabilir telefonların yanı sıra cicret teknolojisi eskiden filmlerde gördüğümüz gelişmeleri hayatın içine katıyor.

Yıllar önce planlaması  yapılan telefonlar Iphone yeni nesil  telefonların satışa sunulması sabırsızlıkla bekleniyor.  2019 Eylül için sunumu gerçekleştirilecek modellerde farklılıklar söz konusu olacak bu iyileştirmeler ile daha iyi  bir çekim kapasitesi  ve batarya ömrü  gibi  iyileştirmeler mevcut.

Yapılan açıklamalarda Face ID teknolojisinde gelişmeler bekleniyor.  Su altında çekim yapabileceğiniz müjdesi  veriliyor.  Su geçirmez özelliği oldukça gelişecek anlaşılan çünkü  son sızan haberler! Apple’nın batarya kapasitesinin Iphone XS’lerden büyük olacağını söylüyor..Geveze kuşlar üç mercekli  bir kamera tasarımlarından birinin karşımıza çıkacağını  söylüyor.

Bloomberg dahil birçok yayında duyurulan Iphone 11, Iphone 11 Max ve Iphone 11 R modelleri lazerle çalışacak 3D kamera Ar-Ge çalışmaları devam ediyor.

Kaynaklardan alınan bir başka bilgi  ise Iphone Xı Iphone XS ‘se benzeyen modeller  olacağı ve 5.8 inçlik ekran olacağı yönünde!

Gümüş, gri, altın  ve mavi  renkler ile satışa sunulacağı düşünülüyor.

Cihazların tanırımları yeni yapıldığından çokta açıklayıcı  bir bilgi  yok. Elbette kullanıcıyı  heyecanladırmak isteyen Apple yenilikleri yavaş yavaş piyasaya sızdıracak ve piyasa araştırmasını küçük adımlar ile yapacaktır.

Apple Iphone  Özellikleri 

  • LCP Anten
  • MPI Anten
  • Wi-Fi 6 standart bağlantı
  • 5G teknolojisi desteleyecek

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X