ZTE Axon M Katlanabilir Telefon
0

ZTE Axon M katlanabilir telefonu 4.5G desteği ile birlikte sundu.  Çin’li firma gibi sektörün devi markalar katlanabilir telefon teknolojisini geliştirmek için AR-GE yatırımlarında kesenin ağzını açtı.  ZTE Axon M iki ekranı farklı pozisyonlarda açarak kullanılabiliniyor.  Sektörün devleri konuşurken ZTE Axon M katlanabilir telefonu piyasaya sürerek adını tarihe yazdırdı.

Newyork’ta yapılan tanıtım ile esnek ekrana sahip  ZTE Axon M katlanabilir özellikli telefon bir menteşe yardımı ile  iki ekranı  birbirine bağlıyor. Android telefon 530 GPU, 4 GB RAM, 64 GB dâhili hafıza kartı tarafından destekleniyor. microSd kart ile belleği genişletilebilen Qualcomm Snapdragon 821 … Elbette tasarım geliştirilmeli  ancak katlanabilir teknolojisinin ilki teknoloji takipçilerini heyecanlandırdı.

2018 yılının sonları itibarı ile piyasada olan cihaz 1500 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor.  Dolara endeksli olduğundan satın almak istediğinizde bakmanız gerekecek…

Katlanabilir telefon teknolojisinde piyasaya çıkan modeller umut vaat etse de işlevsellik açısından daha çok yol kat edilmesi gerekiyor gibi görünüyor.   Ancak hiç şüphesiz akıllı telefon sektöründeki gelişmeler umut verici  ve heyecanla yeni model ve inovasyonları bekliyoruz.

ZTE Axon M Telefon Özellikleri 

  • Ekran Boyutu: 5.2 İnç
  • Dahili Depolama: 64 GB
  • Bellek (RAM) : 4 GB
  • Batarya Kapasitesi: 3180 mAh
  • Hat Sayısı : Tek
  • Ekran Çözünürlüğü: 1080×1920 (FHD) Pixel

Batarya Özellikleri:  Hızlı ŞarjQualcomm Quick Charge 3.0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X